Německý slogan - přeložit
  • Čeština
  • Deutsch
Vyřešíme dlouhodobý nebo akutní nedostatek technických odborníků ve vaší firmě (DE).
Garantujeme vysokou odbornost našich pracovníků (DE)
Specializujeme se na německý a rakouský strojírenský pracovní trh (DE)
Okamžitý nástup: CNC frézař, soustružník, svářeč, instalatér, truhlář, potrubář (DE)
PGT s.r.o. je seriózní pracovní agentura s německou certifikací (DE)
Efektivní výroba: Rychlé a flexibilní vykrývání špiček ve výrobě (DE)

Dodáváme kvalifikovanou pracovní sílu z České Republiky (DE)

DE Projevuje se vašem podniku dlouhodobý nebo akutní nedostatek technických odborníků? Dokážeme vám pomoci. Aktivně vyhledáváme německy mluvící odborníky z České Republiky v následujících profesích:

  • CNC frézař
  • soustružník
  • svářeč WIG/MIG/MAG
  • instalatér
  • truhlář
  • potrubář

Garantujeme vysokou odbornost našich pracovníků

Jsme odborníci na německý a rakouský strojírenský pracovní trh. Našimi klienty jsou přední průmyslové podniky, velké a střední montážní firmy a technologické společnosti. Rychle a podle vašich potřeb zajistíme technicky zdatníé pracovníky s dlouholetou praxí. Technickým garantem pro oblast svařování je pan Schneider, který působí po celém Německu jako technologický poradce. Nejen, že při výběrovm řízení zvolí toho správného pracovníka s praxí odpovídající vašim technologickým postupům, ale zdarma poskytne konzultaci také u vás, přímo v provozu.

Rychlé a flexibilní vykrývání špiček ve výrobě

Každá výrobní společnost pravidelně naráží na krátkodobý nedostatek pracovních sil ve výrobě. Pomáháme vám vykrýt tato špičková období, díky nám nepřijdete o zakázky, na které právě nemáte volnou kapacitu, zároveň nemusíte udržovat nadbytečné množství zaměstnanců během období, kdy pro ně nemáte dostatek práce. Zvyšte si svojí konkurenceschopnost.

Pružnější řešení v porovnání s kmenovými zaměstnanci

Jasná a jednoduchá cenová struktura. Není nutné řešit přijímací řešení, výpovědní lhůty a odstupné, nemocenské ani přesčasy. Zvyšte svojí efektivitu.

Spolupracujte s těmi nejlepšími

Na trhu působíme od roku 2010. Díky certifikaci (pracovní licenci) máte jistotu legálního a efektivního řešení. Máme široké portfolio pracovníků, kteří k plné spokojenosti našich klientů pracují ve firmách na území Německa a Rakouska.

Pomůžeme vám

Kontaktujte nás na naší nostop HOTLINE 0049 157 890 31 570, další kontaktní informace naleznete na stránce Kontakty.